Skip to content

Możemy tchnąć w Twoją świecę

drugie życie!

Staramy się być innowacyjni a przy tym ekologiczni – dlatego uruchomiliśmy program Refill czyli sprawny proces odnawiania zużytych świec! Dzięki temu możesz korzystać z naszych produktów częściej, więcej i taniej!

Korzystaj ze świec nawet o 50% taniej!

1 mycandle
1 mycandle

Dokonaj zakupu “Refill świecy sojowej”

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pozycje “Refill świecy sojowej” – wybierz ją, a następnie wybierz spośród listy wariantów model Twojej świecy. To ważne abyś wybrał dokładnie model posiadanej przez Ciebie świecy i o tej samej pojemności. Nie wypełniamy szkła wybranego modelu innym, nawet o tej samej pojemności. Po zakupie, otrzymasz wiadomość mailową w której znajdziesz numer zamówienia np. #12345 DODAJ DO PACZKI KARTKĘ Z TYM NUMEREM!

2 mycandle
2 mycandle

Bezpiecznie zapakuj i wyślij 

Warto zachować paczkę, w której otrzymałeś/aś swoją świecę sojową naszej produkcji – wtedy wygodnie i szybko możesz zapakować ją i odesłać na refill! Do łatwego i szybkiego nadania bez etykiety, polecamy aplikację InPost Mobile.

Paczkę nadaj na poniższe dane:

Biuro Visual Art
ul. Raciborska 252
44-273 Rybnik
Tel. 608 156 925
Mail: kontakt@mycandle.pl

3 mycandle
3 mycandle

Niedługo odeślemy Ci “nową” świecę!

Teraz pozostaje już tylko zaczekać kilka dni. Ważne jest, aby wosk odpowiednio zastygł oraz się utwardził, dlatego prosimy Was o cierpliwość – pamiętajcie, że przykładamy szczególną uwagę do jakości naszej pracy. Wasze odnowione świece staramy się odsyłać najszybciej jak to możliwe, jednak warto pamiętać, że dla utrwalenia się zapachu i maksymalnej wydajności świecy – powinna ona leżakować przez minimum 3-5 dni przed pierwszym odpaleniem. W razie pytań, jesteśmy dla Was w social mediach!